Дерматолог
Авто Світ

В ЦРЛ розпочали підготовку до осінньо-зимового періоду + Відео

Місто 23:56, 18.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

В Центральній районній лікарні активно проводиться підготовка до осінньо-зимового періоду. Про це під час сьогоднішньої  апаратної наради проінформував головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

Проведена ревізія опалювальних систем, придбана запірна арматура. Там, де необхідно, зараз її замінюють.

Вже проведена ревізія блочно-модульних котелень, які постраждали від обстрілу.

Під час апаратної наради керівник ЦРЛ повідомив, що завдяки міжнародним організаціям лікарня отримала допомогу: медикаменти, витратні медичні матеріали, обладнання.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору