Шосткинські комунальники продовжують ремонт дорожнього покриття + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Весь минулий тиждень тривали роботи із усунення наслідків ворожих прильотів – закривали віконні отвори, вивозили сміття, прибирали територію. Про це під апаратної наради розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
Також тривали роботи з ліквідації стихійних звалищ, вивозу опалого листя, гілля, сміття з прибудинкових територій.
Проводилися роботи з відновлення дорожнього покриття. Ці роботи будуть продовжені.
Начальник УЖКГ повідомив, що проведено конкурс із визначення підприємства, яке вивозитиме тверді побудові відходи з частини колишнього Куйбишевського мікрорайону. Переможцем визначено КП «Шостка-Зеленбуд».
«Я прошу всіх мешканців з розумінням поставитися щодо своєчасного укладання договорів і своєчасної оплати за надані послуги», – наголосив Геннадій Мелашенко.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: