Дерматолог
Авто Світ

Шосткинські комунальники продовжують ремонт дорожнього покриття + Відео

Дороги, ЖКГ, Місто 23:04, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Весь минулий тиждень тривали роботи із усунення наслідків ворожих прильотів – закривали віконні отвори, вивозили сміття, прибирали територію. Про це під апаратної наради розповів начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.

Також тривали роботи з ліквідації стихійних звалищ, вивозу опалого листя, гілля, сміття з прибудинкових територій.

Проводилися роботи з відновлення дорожнього покриття. Ці роботи будуть продовжені.

Начальник УЖКГ повідомив, що проведено конкурс із визначення підприємства, яке вивозитиме тверді побудові відходи з частини колишнього Куйбишевського мікрорайону. Переможцем визначено КП «Шостка-Зеленбуд».

«Я прошу всіх мешканців з розумінням поставитися щодо своєчасного укладання договорів і своєчасної оплати за надані послуги», –  наголосив Геннадій Мелашенко.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору