У Шостці продовжує роботу штаб з ліквідації наслідків ворожого обстрілу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом вчорашнього дня зареєстровано 138 заяв від власників житла, пошкодженого в результаті російської атаки. Про це проінформував міський голова Микола Нога.
Сьогодні, 31 травня, штаб з ліквідації наслідків працює з 9.00 у приміщенні дитсадку № 9 «Десняночка» (вул. Привокзальна).
Для подання заяви при собі необхідно мати:
- Паспорт і ІПН власника;
- Документ про право власності на житловий будинок, квартиру тощо.
- Технічний паспорт.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: