Дерматолог
Авто Світ

У Шостці продовжує роботу штаб з ліквідації наслідків ворожого обстрілу

Війна, Місто 08:54, 31.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Протягом вчорашнього дня зареєстровано 138 заяв від власників житла, пошкодженого в результаті російської атаки. Про це проінформував міський голова Микола Нога.

Сьогодні, 31 травня, штаб з ліквідації наслідків працює з 9.00 у приміщенні дитсадку № 9 «Десняночка» (вул. Привокзальна).

Для подання заяви при собі необхідно мати:

  • Паспорт і ІПН власника;
  • Документ про право власності на житловий будинок, квартиру тощо.
  • Технічний паспорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору