У громаді ускладнено надання необхідних комунальних послуг, доставка та відправка вантажів та найнеобхідніших речей

Влада, Громада, ЖКГ 13:30, 19.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Про те, чим живе Північ України сьогодні, зокрема наша громада, а також надж чим працює місцева влада, повідомив міський голова Микола Нога:
– Україна вже 3 тижні живе в надзвичайних умовах військового стану. Разом з найближчими громадами ми знаходимося в облозі. Надзвичайно ускладнене надання необхідних комунальних послуг, доставка та відправка вантажів та найнеобхідніших речей (продуктів харчування, пального, медикаментів). Титанічну роботу по захисту та визволенню нашої території виконують наші збройні сили, бійці тероборони.
 Місцева влада працює над численними задачами, за активної підтримки багатьох свідомих жителів. Забезпечується максимально можливий в даних умовах обсяг комунальних послуг…
Ворог почав закріплюватись на вибраних позиціях! Це дуже небезпечна тенденція – він розраховує на затягування війни! Супостат буде травити, бомбити, палити наше життя… Спостерігатиме за нашим горем, нашим болем, сльозами наших дітей.. Шлях, яким хоче дальше штовхати нас Путлер усіяний страхом, голодом, холодом і смертю!
 Чим же живе Північ України, завдяки чому тримається? В першу чергу, завдяки взаємній підтримці та відвазі. Ми повинні об‘єднуватись ще більше, тільки разом ми зможемо побороти огидного і кривавого маньяка, поневолювача багатьох народів!
Слава Богу!
Слава Україні!
Смерть ворогам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору