Ситуація на Шосткинщині: телебачення відновлено, організовуються партизанські загони, Шостка об’єднується з сусідніми містами та громадами у захисті територій від ворога + Відео

Влада, Громада, Події 10:32, 2.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про ситуацію у Шосткинській громаді за останню добу у ранковому зверненні до жителів громади розповів Шосткинський міський голова Микола Нога:

– Шановні шосткинці, місто живе в обмежених умовах, ми обороняємось. Блокпости цю добу працювали в обмежених умовах, але нападу не було на блокпости. Мені особисто, і я думаю, і Вам сподобалось те, що вчора Президент на виступі в Європарламенті… Навіть не вживу виступав, а через засоби Інтернету. Але увесь склад Європарламенту з шаною Україні піднявся. Я думаю, що і Україна підніметься і поб’є цього ворога, який гнобить нашу українську рідну землю. Ми організували, і наша молодь підтримала звернення до багатьох країн світу з тим, щоб молодь підтримала Україну.

В місті організовано чергування загонів самооборони. Контролюються усі мікрорайони і практично всі вулиці. Тобто розумійте, що комендантський час є, на вулицю виходити після 18:00 не потрібно, і до 6:00 ранку. В цей час комендантська година.

Були в цю добу перебої з телебаченням і Інтернетом. Ворог, Ви знаєте, обстріляв центральну телевежу в місті Києві. Вимкнулося телебачення, потім його через систему Інтернет пере форматували. Але, можливо, у когось канали не працюють. Треба по-новому ввімкнути свій телевізор, і по-новому його запрограмувати. Але телебачення відновлено.

Я дякую усім, хто чергує в загонах територіальної оборони. Ми за минулу добу посилили комунікацію, організовано загони територіальної оборони, як партизанські загони. І в містах Глухові, Кролевці, Середино-Буді, і в Ямполі, навіть в Конотопі теж самооборона вже організувалася. І ми комуні куємо з цим населеним пунктом. Тобто територія вільна від ворога розширюється. Ми встанемо з колін. Ворога поб’ємо! Україна – єдина і рідна наша матір! Ми будемо її всі захищати!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору