Дерматолог
Авто Світ

Стартував Чемпіонат Сумщини з футболу. Шосткинський «Колос» свій матч не зіграв

Футбол 13:07, 12.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 11 травня, розпочався Чемпіонат області з футболу.

ФК «Колос» (Шостка) повинен був зіграти на виїзді проти ФК «Кролевець», але матч був перенесений.

Наша команда стартує у Чемпіонаті на наступному тижні. Суперником шосткинців стане ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля).

Асоціація футболу Сумської області повідомила результати вчорашніх матчів. Глухівський «Велетень» програв «Україні» (Токарі) 0:2. «Явір» (Краснопілля) поступився «Колосу» (Северинівка) 1:5. Білопільській «Аграрник-Авангард» переміг «Віталію» (Конотопський район) 2:0, а «Сейм» (Кузьки) мінімально обіграв «Колос» (Василівка) 1:0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору