Стартував Чемпіонат Сумщини з футболу. Шосткинський «Колос» свій матч не зіграв
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 11 травня, розпочався Чемпіонат області з футболу.
ФК «Колос» (Шостка) повинен був зіграти на виїзді проти ФК «Кролевець», але матч був перенесений.
Наша команда стартує у Чемпіонаті на наступному тижні. Суперником шосткинців стане ФК «Аграрник-Авангард» (Білопілля).
Асоціація футболу Сумської області повідомила результати вчорашніх матчів. Глухівський «Велетень» програв «Україні» (Токарі) 0:2. «Явір» (Краснопілля) поступився «Колосу» (Северинівка) 1:5. Білопільській «Аграрник-Авангард» переміг «Віталію» (Конотопський район) 2:0, а «Сейм» (Кузьки) мінімально обіграв «Колос» (Василівка) 1:0.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: