Дерматолог
Авто Світ

Футболісти шосткинської «Барси» – срібні призери турніру на Чернігівщині + Фото

Футбол 19:37, 21.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 червня, завершилась Відкрита першість Борзнянської ДЮСШ з футболу серед юнаків 2017 року народження.

Тут виступили команди із Чернігівщини та Сумщини. Серед учасників були і вихованці КДЮСШ «Барса», яких тренує Дмитро Хлус.

В перший день змагань шосткинці вибороли перше місце в своїй групі, здобувши 2 перемоги та зігравши один матч унічию.

У півфіналі шосткинську «Барсу» на них чекала гра з командою із Сновську, яка закінчилися з рахунком 11:1 на користь шосткинців.

У фіналі наші юні футболісти зустрілися з однолітками із Ніжина. На жаль, «Барса» мінімально поступилася супернику з рахунком 3:2.

Кращим гравцем шосткинської команди став Іван Ключко. А найкращим захисником турніру визнано Максима Авраменка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору