Шосткинка зайняла 3 місце на конкурсі-захисту МАН за дослідження фольклору Сіверщини

 Поділитися

Поділитися в

Вихованка фольклорного ансамблю “Любисток” Шосткинського ЦЕВу, учениця 10-го класу 1-ї школи Софія Галіч зайняла III місце у заключному етапі конкурсу-захисту МАН. Загалом у ньому взяло участь понад 1 000 юних науковців зі всіх областей України. Софія представляла Сумщину та Шостку в секції “фольклористика”.

Дівчина досліджувала тему “Особливості свят літнього циклу (Трійці, Купала) на Сіверщині”. Софія гідно представила роботу, відповідала на запитання журі та учасників конкурсу.

Цьому передувала масштабна робота. Було проаналізовано особливості, спільні та відмінні елементи обрядів літніх свят сіл Шосткинщини: Макове, Локотки, Клишки, Собичеве. Безцінний матеріал, записаний Софією разом з її науковими керівниками у фольклорних експедиціях від жителів цих сіл (носіїв фольклору) – це нематеріальний скарб українців.

Наукові керівники дівчини Тетяна Стегайло – керівник фольклорного ансамблю “Любисток” ЦЕВ та Інна Андрущенко – вчитель української мови та літератури спеціалізованої 1-Ї школи I-III ступенів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору