Ще в одному старостинському окрузі Шосткинської громади планують збільшити тарифи на воду та водовідведення

ЖКГ, Тарифи 15:43, 15.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Об’єднання  співвласників багатоквартирних будинків«Меліоратор», що у селі Миронівка на Шосткинщині, повідомляє про наміри здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Тариф на водопостачання пропонують підвищити з 22, 5 грн./м³ до 25, 88 грн./м³, водовідведення – з 10, 25 грн./м³ до 12, 67 грн./м³

Така інформація оприлюднена на офіційному сайті Шосткинської міської ради.

 – Доводимо до відома споживачів інформацію про наміри здійснити  зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Наразі діють тимчасові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які були встановлені рішенням виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 03.03.2021 року № 67 (зі змінами):

  • на центральне водопостачання –  22,50 грн. за 1 м.куб.;
  • на центральне водовідведення – 10,25 грн. за 1 м.куб.

Зауважуємо, що в умовах зростання вартості електричної енергії, виникла невідповідність чинних тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

У чинних тарифах на відповідні послуги врахована ціна на електричну енергію у розмірі 4,11 грн. за кВт. У січні 2023 року цей показник склав 6,84 грн. за кВт. Враховуючи вищевикладене, виникає необхідність коригування витрат по статті «електронегергія», – йдеться у повідомленні.

Тому ОСББ «Меліоратор» звернулося до виконавчого комітету Шосткинської міської ради із заявою та розрахунковими матеріалами щодо коригування тарифів  на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення по статті витрат «електрична енергія».

Загальний розмір та рівень тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Послуга Діючий тариф, грн/м³ з 01.02.2022 р. Розрахунковий тариф на 2023 рік, грн/м³
Централізоване водопостачання 22,50 32,65
Централізоване водовідведення 10,25 12,67

– Приведення тарифів до економічно обгрунтованого рівня є необхідним заходом для стабільного функціонування та безперебійного забезпечення споживачів питною водою, централізованим водовідведенням.

Розуміючи соціальну напругу навколо питань тарифної політики, зменшення реальних доходів населення і платоспроможності споживачів послуг, пропонуємо розглянути питання коригування тарифів та встановлення на рівні:  на централізоване водопостачання  в межах – 25,88 грн., на централізоване  водовідведення –12,67 грн.

 Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб  ОСББ «Меліоратор» приймає протягом 14 календарних днів з моменту оприлюднення намірів про здійснення зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення за адресою: с.Миронівка вул. Меліораторів б.12 ОСББ «Меліоратор».

Нагадаємо, минулого місяця намір підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення озвучили у с. Ковтунове Шосткинської громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору