На Сумщині 156 застарілих ШГРП замінили на сучасні виробництва RGC Production

ЖКГ, Послуги, Споживач 12:39, 22.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Фахівці АТ «Сумигаз» провели реконструкцію 20 газорегуляторних пунктів та 156 шафових газорегуляторних пунктів в рамках модернізації та редизайну мереж. Це інноваційне обладнання українського виробника RGC Production встановлюють замість зношених пунктів, що давно вичерпали свій термін експлуатації.

Роботи проведено в Сумському, Роменському, Охтирському, Конотопському та Шосткинському районах. Від заміни цього газорегулюючого обладнання залежить розподіл газу до понад 380 тисяч домоволодінь Сумщини.

Модернізація мереж і обладнання на них – запорука енергоефективності розподілу газу та якості послуг, – наголошують в компанії.

«Цього року ми замінили 369 об’єктів на газорозподільних мережах. Наприклад, газовики успішно провели реконструкцію технічного обладнання восьми ГРП в м. Тростянець, які функціонували від початку газифікації міста в 1980-х роках. Такі заходи знижують аварійність мереж, гарантують безперебійну доставку газу. Загалом у 2021 році інвестиції в газорозподільні мережі Сумщини перевищили 64 млн грн.», – відзначає головний інженер АТ «Сумигаз» Дмитро Сергієнко.

Планова заміна ШГРП є складовою програми з модернізації та редизайну газорозподільної системи Сумської області. Відповідно до чинного законодавства, дані роботи фінансуються за рахунок коштів газорозподыльної компанії і залежать від вчасної оплати споживачами послуги доставки газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору