Микола Нога розповів про наслідки авіаудару та хід аварійно-відновлювальних робіт + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У результаті авіаудару 19 жовтня постраждало 14 жителів Шосткинщини, 1 людина загинула. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив міський голова Микола Нога.
Усі вихідні працювали аварійно-рятувальні служби, у тому числі із сусідніх громад. «Я вдячний голові обласної адміністрації, працівникам ДСНС… Завали ще не ліквідовані в повній мірі. Роботи продовжуються», – проінформував міський голова.
За його словами, вражено цілий ряд об’єктів інфраструктури, у тому числі 2 школи, дитячий садок. Постраждало багато житлових будинків.
Микола Нога зазначив: буде покращуватися оборона громади, робота комунальних служб.
Він закликав допомагати Збройним Силам. «Крім них нас захистити нікому!» – наголосив міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: