Дерматолог
Авто Світ

Микола Нога розповів про наслідки авіаудару та хід аварійно-відновлювальних робіт + Відео

Війна, Громада, Місто 17:24, 21.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

У результаті авіаудару 19 жовтня постраждало 14  жителів Шосткинщини, 1 людина загинула. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомив міський голова Микола Нога.

Усі вихідні працювали аварійно-рятувальні служби, у тому числі із сусідніх громад. «Я вдячний голові обласної адміністрації, працівникам ДСНС… Завали ще не ліквідовані в повній мірі. Роботи продовжуються», – проінформував міський голова.

За його словами, вражено цілий ряд об’єктів інфраструктури, у тому числі 2 школи, дитячий садок. Постраждало багато житлових будинків.

Микола Нога зазначив: буде покращуватися оборона громади, робота комунальних служб.

Він закликав допомагати Збройним Силам. «Крім них нас захистити нікому!» – наголосив міський голова.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору