Ворог продовжує бити по АЗС Сумщини: внаслідок чергової атаки постраждали люди
Війна 12:01 сьогодні
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ворог системно б’є по АЗС області. Сьогодні зранку російський безпілотник вкотре атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Про це повідомляє Сумська ОВА.
За інформацією Олега Григорова, постраждали троє цивільних, які перебували на території АЗС. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу.
“Попередньо, ушкодження не важкі. Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються”, – зазначив голова ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: