Ворог завдав удару по центру Конотопа: є постраждалі
Поділитися в
Копіювати посилання
росіяни атакували дронами цивільну інфраструктуру в центрі міста Конотоп, повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
Відомо щонайменше про двох поранених – жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу. Усі наслідки удару з’ясовуються.
За словами міського голови Артема Семеніхіна, удар стався у центральній частині міста, у людному місці, де в момент атаки перебували люди, зокрема і діти, які гралися біля фонтану.
Попередньо, поранення отримали цивільні перехожі. Серед них – чоловік із важкими травмами та жінка, яка зазнала поранення в ділянці шиї. Очільник міста зазначив, що удар припав на район кінотеатру в центрі Конотопа, де могли перебувати відвідувачі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: