Завдяки міжнародній підтримці у Шостці оновлено критичне обладнання
ЖКГ 12:39, 22.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Фахівці КП «Водоканал» м. Шостка успішно завершили комплексні роботи на одній із ключових каналізаційних насосних станцій (КНС) міста. Технічне переоснащення об’єкта стало можливим завдяки гуманітарній та технічній допомозі від міжнародних партнерів.
Що саме було виконано в межах модернізації:
- Заміна насосів: встановлено нове енергоефективне обладнання підвищеної надійності.
- Оновлення арматури: повністю замінено запірну арматуру для точного регулювання потоків.
- Ремонт приймального відділення: проведено поточний ремонт для покращення гідроізоляції.
- Автоматизація процесів: нові системи знизять ризик аварій та оптимізують витрати електрики.
Оновлення цієї КНС суттєво підвищить стабільність водовідведення для тисяч жителів міста та знизить навантаження на комунальні мережі. Системна робота з підтримки та відновлення життєзабезпечення Шостки триває безперервно.
Щиро дякуємо закордонним партнерам за вчасну та вагому допомогу нашій громаді!, – наголосили у шосткинському Водоканалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: