Дерматолог
Авто Світ

Завдяки ініціативі молоді у центрі Шостки з’явилася нова фотозона + Фото

Місто, Суспільство 10:12, 31.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ще 14 лютого був проведений благодійний вечір з виступами молоді, розіграшом лотереї. Зібрані кошти спрямували на облаштування привабливого для молоді куточка у центрі міста.

Ідея молоді була втілена у життя. Тепер Шостці з’явилася лавка закоханих у вигляді кованого серця.

«Це яскравий приклад того, як обʼєднавшись, ідея перетворюється на реальність…», – зазначили у молодіжному центрі «ШУМ».

Молодь висловила подяку міській владі та всім спонсорам, які долучилися до реалізації цієї ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору