Заступник голови Сумської ОДА Тарас Савченко з робочим візитом відвідав ряд шосткинських підприємств, бізнес-інкубатор та коворкінг + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас Савченко відвідав підприємство «Фармак» і ТОВ «НПП Технологія».

– Звісно, я задоволений. По-перше, на Сумщині, зокрема у Шостці, є діючі промислові виробничі підприємства. На кожному з цих виробництв працює більше 150 осіб. І, крім цього, ці підприємства несуть якусь додаткову функцію. «Фармак» – це ліки. «НПП Технологія» – переробляє склобій, відходи, які б інакше захаращували наші полігони, смітники. І виробляється утеплювач. Звісно, такі виробництва – це великий позитиві плюс, їх потрібно підтримувати, – впевнений Тарас Савченко.

Директор ТОВ «НПП Технологія» Юрій Неведомський розповів, що підприємство у Шостці працює вже 10 років, виробляючи унікальний продукт для нашої країни і взагалі для світу.

– Це утилізація склобою. Із нього ми робимо утеплювач, який не має обмежень у використанні.

Делегація відвідала і бізнес-інкубатор Шосткинського інституту СумДУ.

Директор КП «Індустріальний парк «Свема» Андрій Сурай розповів:

– Усі, хто заходить, хочуть мати вихід до дороги. Тому нам дуже б хотілося зробити дорогу, за рахунок якої була б більш привабливою земля.

Тарас Савченко зазначив, що до Індустріального парку, більше перспектив. На жаль, поки лише кілька підприємств працює на території цього парку:

– Але ми говоримо з міською владою, будемо проводити комунікацію з районною владою про те, щоб готувались проєкти, зокрема, проєктно-кошторисна документація, для того, щоб подавати заявки на Державний фонд регіонального розвитку і реалізовувати проєкти, які відкриють доступність інвесторам до цих територій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору