Мелт. Торговое обурудование

Залучаємо кошти на розвиток громад Сумщини, – Ігор МОЛОТОК + Відео

 Поділитися

Поділитися в

19 травня Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо об’єктів, які будуть фінансуватися з державного бюджету на 2021 рік за програмою соціально-економічного розвитку окремих територій громад.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат України Ігор МОЛОТОК.

– Радує, що враховано більшість пропозицій, які вносились і по Сумщині. Зокрема, для рідної Шостки виділені кошти на термомодернізацію дитячої лікарні, на ремонт ліфтів, продовження реконструкції скверу Кожедуба. Для Тростянецької громади, як ми попередньо і обговорювали, виділений 1 млн грн на придбання обладнання для лікарні. У заклади освіти Попівської громади Конотопщини за рахунок субвенції буде придбано обладнання… – йдеться у повідомленні.

За словами парламентаря, це далеко не весь перелік об’єктів, які були затверджені Кабінетом Міністрів. Громади Сумщини отримають суттєву допомогу на розвиток соціальної інфраструктури.

– Я впевнений, що плідна співпраця влади різних рівнів, особливо місцевих громад, активних місцевих громад, буде продовжена. Тож і надалі працюємо єдиною командою задля успішного майбутнього нашої країни, добробуту людей! – зазначив Ігор МОЛОТОК.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору