За ніч у двох селах прикордонної громади на Шосткинщині росіяни знищили два будинки культури та пошкодили оселі місцевих: на допомогу приїхали волонтери “Проліска”
Поділитися в
Копіювати посилання
В одну ніч у прикордонній Зноб-Новгородській громаді Шосткинського району постраждали два сусідні села: практично знищені місцеві клуби, пошкоджені оселі людей. У населені пункти після обстрілів першими на допомогу поспішає команда Гуманітарної місії “Проліска”, що працює за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
49 людей жителів отримали будівельні матеріали, для екстреного ремонту житла, від команди Гуманітарної місії “Проліска”, повідомляють в організації.

У ході надання допомоги 7 людям надана психологічна підтримка та ефективні техніки для стабілізації емоційного стану. Разом з тим консультації з соціальних питань отримали 4 людини, чиє житло було пошкоджене.

Бабуся Ніна впродовж останніх кількох місяців закручувала консервацію, зберігаючи традиційні родинні рецепти. Тепер вона відчуває тотальний розпач, стурбована, що всі її зусилля можуть піти на смітник, якщо доведеться покинути свій дім.
“Стільки вкладено праці та любові в кожну баночку, а може, й це виявиться марним? Ще за бабусиним рецептом огірочки готую, а вже сама маю трьох онуків, і кожному треба передати домашнього, магазинне то не таке, а це своє рідне”, — думає вона, спостерігаючи за щоденними обстрілами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: