З вірою у краще: у Шостці створюють новорічні локації + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні різдвяно-новорічних свят у нашому місті з’являються яскраві локації, які хоч трошки піднімають настрій.
Одна з таких локацій облаштована у Арт-центрі. Як розповів директор Шосткинського краєзнавчого музею Ігор Сірий, фотозону створили власноруч працівники закладу.
Він запросив всіх бажаючих відвідати локацію у Арт-центрі. «Це гарна можливість зарядитись позитивним новорічним настроєм», – сказав Ігор Сірий.
Також він подякував тим шосткинцям, які долучилися до створення новорічного настрою у нашому місті.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: