З Шостки можна тимчасово переїхати у сільські населені пункти громади + Відео
Громада 18:31, 27.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Бажаючі жителі нашого міста можуть переїхати у сільські населені пункти громади.
Як розповіла під час сьогоднішньої апаратної наради начальник управління праці та соціального захисту населення Антоніна Наймитенко, ведеться відповідна робота.
Так, 7 жителів Шостки будуть мешкати у Чапліївському старостинському окрузі. За її словами, в основному це люди у віці понад 60 років.
Ще 2 шосткинця тимчасово переїдуть до Тиманівки.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: