З 23 жовтня на Сумщині поліція склала 347 протоколів на порушників правил карантину

Карантин, Поліція 18:30, 11.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

 З початку встановлення на Сумщині «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 мобільні рейдові групи щоденно перевіряють об’єкти на території області у посиленому режимі, інформує відділ комунікації поліції Сумської області
 Правоохоронці проводять насамперед профілактичну, роз’яснювальну роботу щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції. Зокрема, громадянам наголошується на дотриманні маскового режиму, соціальної дистанції та необхідності перевірки документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19.
Мобільні групи перевіряють роботу громадського транспорту, торгових та розважальних закладів, спортивних зал, фітнес-центрів, закладів освіти, культури, громадського харчування, готелів, продовольчих та непродовольчих ринків тощо.
З 23 жовтня до сьогоднішнього дня працівники поліції склали на порушників 347 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей» та 1121 постанову за ч. 2 цієї ж статті.
Поліцейські застерігають громадян із порозумінням ставитися до нинішньої складної епідеміологічної ситуації, і не допускати порушень карантинних обмежень. Адже за їх порушення можлива не лише адміністративна, а й кримінальна відповідальність.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору