Уряд продовжив карантин в Україні через коронавірус до кінця літа
Карантин 20:35, 27.05.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження в Україні карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня 2022 року.
Як передає Укрінформ, про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Телеграмі за результатами засідання уряду.
«Схвалено проєкт постанови щодо продовження на території України карантину та режиму надзвичайної ситуації з метою запобігання поширенню СOVID-19 до 31 серпня 2022 року», – написав Шмигаль.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: