З 1 травня діятиме програма з часткової компенсації витрат на встановлення лічильників на воду + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно на сесії міської ради було прийнято положення про часткову компенсацію вартості встановлення лічильників холодної води.
Як проінформувала начальник управління економіки Дар’я Гребенюк, положення набуває чинності з 1 травня поточного року. Мешканці нашої громади, у тому числі внутрішньо переміщені особи, можуть отримати компенсацію вартості встановлення лічильників води.
«…Потрібно встановити лічильник і подати документи на його компенсацію», – зазначила Дар’я Гребенюк.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: