Юні науковці Шостки вибороли ряд призових місць у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Як повідомлялося раніше, у відділенні хімії та біології (секція “загальна біологія”) вихованка гуртка “Біологія рослин” Шосткинської станції юннатів, учениця школи №1 (керівник – Наталія Пилипенко) Дар’я Шерстюк посіла ІІІ місце. Вона підготувала та захистила роботу “Отруйні макроміцети Шосткинщини”.
Учениця школи №1 Дар’я Лобунець отримала ІІІ місце з хімії, вчитель-наставник – Марина Мечик.
Учень 9-а класу школи №4 Данило Дяченко отримав два ІІ місця- відділення хімії і відділення технічних наук. Керівник у МАН – Олександр Кролевецький, вчитель хімії О. Павленко.
Учні ШНВК:спеціалізованої школи І-ІІ ступенів-ліцею отримали теж кілька призових місць. Дев’ятикласниця Маргарита Томкус у секції «Хімія» (керівники – Олена Андрусенко, Сергій Тимофіїв, кандидат хімічних наук, викладач Шосткинського інституту СумДУ) – I місце.
II мiсця у Георгія Якимовича, учня 11 класу, у секції «Журналістика» (керівник – Тетяна Дубровна) та Дар‘ї Побойної, учениці 10 класу , у секції «Хімія» (керівники – Інна Гутак, Сергій Тищенко, аспірат кафедри екології та природозахисних технологій Шосткинського інституту СумДУ).
На головному фото – Данило Дяченко
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: