Вихованка Шосткинської станції юннатів – бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У відділенні хімії та біології (секція “загальна біологія”) вихованка гуртка “Біологія рослин” Шосткинської станції юннатів Дар’я Шерстюк посіла ІІІ місце. Вона підготувала та захистила роботу “Отруйні макроміцети Шосткинщини”.
– Бажаємо подальших успіхів на теренах науки! – вітає вихованку Шосткинська СЮН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: