Вороніж провів в останню путь загиблого героя + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинська громада продовжує жити в умовах оточення.
У громаді забезпечений мінімальний обсяг комунальних послуг. Про це у вечірньому відеозверненні розповів шосткинський міський голова Микола Нога.
«Ми сьогодні провели в останню путь нашого солдата, який героїчно загинув за Україну Володимир Васильович Виходець з Вороніжа. Втрачаєм самих кращих, самих сильних патріотів. Але будемо все робить, щоб наша Україна була вільна і ми нікому її не віддамо”, – повідомив мер.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: