Дерматолог
Авто Світ

Волонтери відзвітують перед шосткинцями за виконану протягом року роботу

Суспільство 17:47, 18.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Волонтери організації “З любов’ю у серці” щороку представляють громадськості звіт за виконану роботу і витрачені донати.

Цьоріч вирішили відзвітувати у формі очної презентації, яка дублюватиметься у прямому ефірі. Зустріч запланована на завтра, 19 січня, на 16:00.

З міркувань безпеки кількість місць для живого спілкування обмежена. Тож охочих віч-на-віч поспілкуватися з волонтерами просять завчасно зареєструватися за посиланням.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору