Волонтери відзвітують перед шосткинцями за виконану протягом року роботу
Суспільство 17:47, 18.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Волонтери організації “З любов’ю у серці” щороку представляють громадськості звіт за виконану роботу і витрачені донати.
Цьоріч вирішили відзвітувати у формі очної презентації, яка дублюватиметься у прямому ефірі. Зустріч запланована на завтра, 19 січня, на 16:00.
З міркувань безпеки кількість місць для живого спілкування обмежена. Тож охочих віч-на-віч поспілкуватися з волонтерами просять завчасно зареєструватися за посиланням.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: