Воді у Ямполі бути

 Поділитися

Поділитися в

Раніше ми повідомляли, що у сусідньому Ямполі склалася непроста ситуація з водопостачанням. Селище обслуговує ТОВ «Водолій-БС», яке опинилося на межі банкрутства. Керівництво підприємства допускало навіть припинення водопостачання з 1 червня. Саме до цього терміну «Водолій-БС» мав погасити борги за електроенергію перед «Енера Суми».

Редакція Шостка.INFO слідкує за даною ситуацією. З останньої розмови з очільником ямпільського водоканалу Віталієм Сахошко стало відомо, що небайдужий уродженець Ямполя Сергій Скорозвон позичив ТОВ «Водолій-БС» 80 тис. грн. Гроші вже надійшли на рахунок підприємства і ними розплатилися за електроенергію за останні 2 місяці. Тож підприємство продовжує працювати у звичному режимі та забезпечувати селище водою.

Однак Віталій Сахошко і надалі наполягає на коригуванні тарифу. Адже продовжують працювати за розцінками трирічної давнини. Обіцяні місцевою владою громадські слухання з приводу цього питання так і не відбулися. ТОВ «Водолій-БС» отримав від селищної ради лише відповідь на кількох сторінках, у якій підприємству відмовляють у перегляді тарифу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору