Вместо ремонта коммуникаций в подвале многоэтажки, отремонтированы кабинеты УЖКХ + Фото

 Поділитися

Поділитися в

У жильцов дома № 8 по Садовому бульвару давняя проблема – водой залиты подвалы.

Как сообщает «Громадський контроль» на свой странице в Фейсбуке, в связи с отсутствием денег в бюджете на ремонт труб, чиновники предлагали людям потерпеть. Жильцам в качестве компенсации обещали поставить газовые счетчики…

«Лічильників не дочекались, а дочекалися інформації про ремонт в будинку. Через систему публічних закупівель PROZORRO було проведено майже 100 000 грн. на ремонт нежитлового приміщення, по вул. Садовий бульвар, 8. Тільки не труб в підвалі, а кабінетів Управління ЖКГ. Ремонт проводило приватне підприємство “Індако”. Цей напрямок контролював заступник міського голови з питань ЖКГ Віталій Могильний.

Мешканцям будинку буде цікавим той факт, що згідно договору № 22/16 (фото договору додається) наприкінці 2016 року вже було виконано капітальний ремонт системи водопостачання та каналізації на суму 54 600 грн. Виконавцем робіт виступало ТОВ БМУ-3, (гендиректор Пікульов Олексій Григорович). Дуже схожа ситуація з “фейковим” капремонтом трубопроводу по провулку Марата, 7а, який робив теж О.Г. Пікульов. Там також і досі протікають труби. В тому випадку відкрито кримінальну справу.

Ремонти зроблені, бюджетні гроші освоєні, підвали затоплені», – информирует «Громадський контроль».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору