Сервис Центр

Вартість електроенергії з 1 серпня не зросте

ЖКГ, Фінанси 12:20, 31.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Кабінет Міністрів України продовжив термін дії чинного покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО) до 1 серпня 2021 року, а також зберіг діючу ціну на електроенергію для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/ кВт-год,  – передає Укрінформ. Відповідну постанову оприлюднено на Урядовому порталі.

Зокрема, постановою від 29 червня 2021 р. № 659 внесено зміни до постанови Кабміну №483 від 5 червня 2019 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії».

Внесені зміни передбачають збереження чинної ціни на електроенергію для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/кВт-год, а також продовження терміну дії чинного покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО) до 1 серпня 2021 року.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство енергетики ініціювало продовження терміну дії чинного (ПСО) до 1 серпня, а також зверталось до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо необхідності термінового реагування.

Причиною цьому стала ситуація на ринку електроенергії у травні-червні, яка спотворила можливості адекватного прогнозування моделі фінансово стабільної роботи для учасників ПСО, зокрема визначення точної суми коштів, що потребує ринок.

26 травня 2021 року урядом прийнято постанову, якою скасовується дія постанови Кабінету Міністрів України №217 “Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору