В Шостке продолжается ремонт дорог и работы по озеленению
Поділитися в
Копіювати посилання
На протяжении прошлой недели предприятия жилищно-коммунального хозяйства продолжали работы по благоустройству городских клумб. Об этом было сообщено на аппаратном совещании в горисполкоме.
«В місті відбувся благоустрій квітників на загальній площі 2 400 м кв, всього висаджено 250 дерев, 200 кущів. Також продовжувались роботи з ремонту асфальтного покриття. На 47 вулицях міста виконано робіт на загальній площі 3 330 м кв.», – проинформировал и. о. начальника управления жилищно-коммунального хозяйства Сергей Шкарин.
Мэр Николай Нога дал распоряжение ускорить работу по озеленению города, а также начать ремонты лифтов в многоэтажках города.
«Ваше завдання на цьому тижні: попрацювати над ліфтовим господарством. У нас стояло на п’ятницю 12 ліфтів. Організуйте серйозну роботу по відновленню роботи ліфтів», – распорядился городской голова.
Фото: Николай Кожедуб
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: