Сервис Центр

В аграрний сектор Сумщини з початку року інвестували майже 170 млн гривень

 Поділитися

Поділитися в

Упродовж січня-лютого 2021 року в розвиток агропромислового комплексу та сільських територій Сумщини залучено понад 169 млн гривень інвестицій, що становить 101,8% до відповідного періоду 2020 року. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці Департаменту агропромислового комплексу Сумської ОДА.

Найбільше інвестицій спрямовано на придбання сільськогосподарської техніки – 132,7 млн гривень та в розвиток інфраструктури аграрного ринку – 19,8 млн гривень.

Зокрема, з метою розширення мережі об’єктів зернової інфраструктури, впровадження новітніх технологій приймання, доробки та зберігання зерна на Сумщині завершено ІІ етап будівництва додаткових ємностей елеватора потужністю 120 тис. тонн у ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та розпочато ІІІ етап будівництва додаткових ємностей цього елеватора потужністю 120 тис. тонн. Приватно-виробничим комерційним підприємством «СТС» продовжується  будівництво елеватора потужністю 100 тис. тонн у с. В’язове Конотопського району.

У галузь тваринництва залучено 14 млн гривень інвестицій. Зокрема, в січні 2021 року в ТОВ «Велетень» (Глухівська міська рада) введено в дію доїльний зал потужністю 500 голів корів, продовжується реконструкція тваринницького приміщення потужністю 200 голів корів у ТОВ «АФ Лан» Роменського району.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору