Уряд заборонив стягувати з переселенців заборгованість за комунальні послуги

 Поділитися

Поділитися в

Для уникнення заборгованості споживачам потрібно надати постачальнику комунальних послуг або управителю будинку відповідні документи.

Уряд заборонив стягувати заборгованість за житлово-комунальні послуги з переселенців і мешканців територій, де ведуться бойові дії.

Про це рішення в п’ятницю, 21 квітня, було заявлено на офіційному сайті урядового порталу.

У відомстві зазначається, що йдеться лише про заборгованість, що накопичилася після початку повномасштабного вторгнення РФ до України.

Уряд схвалив розроблену Мінреінтеграції постанову, що забороняє стягувати з громадян заборгованість за житлово-комунальні послуги, створену після 24 лютого 2022 року“, — зазначено в заяві.

У відомстві наголосили, що заборона про стягнення комунальних платежів із громадян України буде застосована лише на тимчасово окупованих РФ територіях чи територіях, де ведуться бойові дії (згідно з переліком Мінінтеграції).

Заборгованість не стягуватиметься лише з громадян України, які були змушені залишити свої будинки та переселитися до безпечнішіх регіонів.

Для підтвердження цього факту українцям необхідно буде надати постачальнику комунальних послуг або управителю багатоквартирного будинку документи, що підтверджують їхню тимчасову відсутність.

Які документи потрібні:

  • довідка внутрішньо переміщеної особи
  • документ про тимчасовий притулок в іншій державі
  • документи щодо роботи, лікування, навчання або проходження військової служби

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору