У зв’язку зі зміною законодавства, зміниться концепція розвитку індустріального парку «Свема» + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 січня, відбувся круглий стіл, де були обговорені питання розвитку індустріального парку «Свема».

Було повідомлено про те, що змінилося законодавство і тепер на території технопарків можуть працювати виключно підприємства переробної промисловості. «У зв’язку з цим потрібно змінити концепцію», – зазначив директор КП «Індустріальний парк «Свема» Андрій Сурай. За його словами, сільгоспвиробникам запропонують розмістити на території технопарку виробництва з переробки сільськогосподарської продукції.

Як проінформував завідувач сектору земельних ресурсів управління комунальної власності Сергій Тарасенко, до 2021 р. площа індустріального парку «Свема» становила 92 га, в минулому році вона збільшилася до 118 га.

Заступник міського голови Ярослав Счастливцев повідомив про те, що ведуться переговори з потенційними підприємствами-учасниками. Представники міської влади відвідають громади, де функціонують не один, а декілька індустріальних парків. Мова йде про Вінницю та Білу Церкву.

За інформацію головного спеціаліста сектору інвестиційної діяльності Анни Єфименко, згідно рішення міської ради, всі учасники індустріального парку звільнені від плати за землю на 5 років. «Це є одним з великих бонусів для інвесторів», – сказала вона.

Анна Єфименко зазначила, що індустріальний парк «Свема» працює за принципом «потрійної спіралі» – це взаємодія влади, науки та бізнесу. При Шосткинському інституті СумДУ функціонує бізнес-інкубатор, у виші є наукові лабораторії, електронна бібліотека…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору