У тих, хто переніс ковід, можуть виникати проблеми з серцем і судинами. Пройдіть УЗД!

Медицина, Послуги 19:00, 6.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

В першу чергу у групі ризику – сердечники. Як показує практика, у людей з такими хронічними захворюваннями, як ішемічна хвороба, артеріальна гіпертензія, з проблемами ендокринної системи – цукровий діабет, надмірна вага, у літніх нерідко виникає підвищене тромбоутворення.

У пацієнтів з ішемічною хворобою серця, атеросклеротичним ураженням судин можуть бути повторні інфаркти через мікротромбозів коронарних судин.

Якщо згусток крові потрапив в судини головного мозку, це може закінчитися інсультом, якщо в легені – тромбоемболією або інфарктом легень, в інших органах – їх ішемічним ураженням.

Тому хворим з хронічними захворюваннями потрібно бути особливо уважними.

УЗД в «Північ Медікал» — це гарантія якісного обстеження, завжди високоточні результати. У кабінеті УЗД в Шостці є сучасне устаткування, яке забезпечує чітку візуалізацію стану внутрішніх органів. При направленні лікаря пацієнтів записують на діагностику одного або одразу кількох органів в залежності від направлення. Все це в комплексі допомагає встановити правильний діагноз і розпочати вчасне лікування.

Детальна інформація та запис за телефонами: 073-175-82-40, 099 173 56 22.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору