У Собичі на Шосткинщині гуртом облаштували укриття: вивезли три причепи сміття
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Собицькому старостинському окрузі Шосткинської громади навели лад у протибомбовому укритті. У прибиранні взяли участь працівники навчально-виховного комплексу, будинку культури, адміністрації Собицького округу та небайдужі жителі села.
Зібрали, винесли і вивезли три причепи різного сміття.
Наразі триває робота з подальшого облаштування укриття
У старостинському окрузі висловлюють подяку всім, хто долучився до прибирання.






Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: