У Шостці знов ДТП на пішохідному переході. І знов на вул. Депутатській… + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні ввечері, 16 серпня, у нашому місті на пішохідному переході знов сталася дорожньо-транспортна пригода. І знову на вул. Депутатській.
Сьогоднішня аварія сталася в декількох сотнях метрів від місця вчорашньої ДТП – в районі будинку № 8 по цій вулиці.
За наявною інформацією, жінка перетинала пішохідний перехід на електросамокаті. В цей момент сталося зіткнення з автомобілем «Мерседес», який рухався по вул. Депутатській.
Постраждалу жінку доправили до лікарні.
Один з місцевих мешканців каже, що на пішохідному переході є розмітка, а ось знаків, на жаль, тут довгий час немає…


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: