У Шостці на пішохідному переході водій «ГАЗелі» збив жінку з інвалідністю + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 15 серпня, близько 15.00, на вул. Депутатській сталася дорожньо-транспортна пригода.
Водій автомобіля «ГАЗель» скоїв наїзд на жінку з інвалідністю, яка перетинала пішохідний перехід на електроскутері.
«Переходили на зелений… Вона з одного боку переїжджала, а переходила з іншого боку. І ось їхав неадекватний чоловік, п’яний виявляється», – розповіла свідок ДТП.
За її словами, постраждала впала і вдарилася головою. На місце дорожньо-транспортної пригоди викликали «швидку», жінку доправили до лікарні. Ще один свідок каже, що вона була у свідомості.
На місці ДТП працюють співробітники поліції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: