У Шостці зменшилася кількість звернень громадян до міської влади

Влада, Громада 14:39, 21.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Протягом січня поточного року до виконавчого комітету Шосткинської міської ради надійшло 492 звернення: 338 письмових звернень, 67 звернень на особистий прийом, отримано за належністю через ДУ СОКЦ, «Урядову гарячу лінію», ОДА – 87 звернень, інформують у міській раді.
 Порівняно з відповідним періодом минулого року загальна кількість звернень зменшилася на 14%: на 11% зменшилася кількість звернень на особисті прийоми, на 12% зменшилася кількість письмових звернень і на 30% зменшилися звернення через ДУ СОКЦ та «Урядову гарячу лінію».
Показник колективних звернень склав 3 % (15 од.).
 За тематикою питань, порушених у зверненнях, найбільш актуальними залишаються питання аграрної політики та земельних відносин (36,5%), соціального захисту населення (28%), житлово-комунального господарства (21%).
 Сьогодні, 21 лютого, на особистий прийом звернулися 26 жителів Шосткинської громади, які порушили питання соціального захисту (31%), житлово-комунальної сфери (38%), житлової політики (15%), тарифів на комунальні послуги (11%). Серед громадян, що потребують соціального захисту та підтримки – дві особи з інвалідністю та дві багатодітні родини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору