У Шостці задокументували наркозлочин
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Шостці та Конотопі поліцейські під час служби зупинили чоловікі, які підозріло себе поводили. Під час поверхневої перевірки правоохоронці виявили у підозрюваних кристалічну речовину, що ззовні нагадувала психотропний засіб «PVP-сіль».
Зловмисники стверджували, що зберігали наркотики для власного вживання без мети збуту.
Поліцейські Сумщини інформують, що задокументували 4 наркозлочини по області на минулих вихідних.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: