У двох жителів Шосткинщини знайшли та конфіскували наркотики
Поділитися в
Копіювати посилання
На Шосткинщині поліцейські під час огляду особистих речей у 50-річного чоловіка знайшли речовину рослинного походження, ймовірно «канабіс».
Про це повідомили в ГУНП в Сумській області.
Ще в одного 34-річного жителя Шосткинщини знайшли та конфіскували суху речовину, зовні схожу на макову соломку, яка також є наркотичною. Її походження та склад визначать на експертизі.
За кожним з фактів відкрили кримінальні провадження за ст.309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: