Дерматолог
Авто Світ

У двох жителів Шосткинщини знайшли та конфіскували наркотики

Наркотики, Поліція 16:11, 11.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

На Шосткинщині поліцейські під час огляду особистих речей у 50-річного чоловіка знайшли речовину рослинного походження, ймовірно «канабіс».

Про це повідомили в ГУНП в Сумській області.

Ще в одного 34-річного жителя Шосткинщини знайшли та конфіскували суху речовину, зовні схожу на макову соломку, яка також є наркотичною. Її походження та склад визначать на експертизі.

За кожним з фактів відкрили кримінальні провадження за ст.309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору