У Шостці відкривається безкоштовний сучасний медичний центр «Твій сімейний лікар» + Фото

Медицина, Послуги 15:31, 21.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сучасна поліклініка для дітей та дорослих – медичний центр «Твій сімейний лікар» – буде працювати у Шостці по вулиці Садовий бульвар, 5 (навпроти головної міської ялинки). Офіційне відкриття відбудеться 1 лютого.

Заклад приватний, але послуги для пацієнтів безкоштовні, оскільки медичний центр, як і державні поліклініки, уклав договір про співпрацю з Національною службою здоров’я України.

Тут будуть вести прийом одні з кращих сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів міста. У колективі фахівців сімейні лікарі – Віктор Федоткін, Ірина Лисенко, Алла Онда-Мамаджанова, терапевти – Світлана Горелько, Наталія Колесник, педіатри – Олена Храмченко, Галина Кеня, Олена Захарова, Ольга Елісашвілі.

Зверніть увагу! Ці лікарі відтепер будуть вести прийом  тільки у медичному центрі «Твій сімейний лікар». Для обслуговування у них, треба звернутися до центру і укласти з ними декларацію.

Ви можете підписати декларацію з будь-яким з лікарів центру, зателефонувавши йому вже зараз:
Храмченко О.А. 068 785 21 37
Кеня Г.М. 068 784 30 96
Елісашвілі О.О. 068 749 66 35
Колесник Н.М. 097 650 52 98
Лисенко І.А. 068 784 34 45
Захарова О.О. 068 749 68 41
Онда-Мамаджанова А.І. 068 749 67 85
Федоткін В.В. 068 901 60 20
Горелько С.Б. 098 307 78 69

Якщо досі у Вас була укладена декларація з іншим лікарем, до нього звертатися для розірвання попередньої декларації не потрібно. Вона автоматично анулюється при укладенні нової декларації.

Укласти декларацію з цими лікарями можуть не лише шосткинці, а й громадяни, місце проживання яких зареєстровано в інших населених пунктах.

Варто поспішити, бо кількість пацієнтів у кожного лікаря обмежена. Згідно чинного законодавства, кожен сімейний лікар може укласти декларацію тільки з 1800 пацієнтів, терапевт – з 2000, педіатр – з 900.

Медичний центр буде надавати всі ті ж послуги, що і комунальні поліклініки, але у більш сучасних умовах та з більш сучасним обладнанням. У кожного лікаря в кабінеті є свій сучасний кардіограф та інше медичне обладнання.

Крім того, у центрі «Твій сімейний лікар» є своя лабораторія. Звернувшись до лікаря, за необхідності додаткового обстеження, можна тут же здати і в той же день отримати результати аналізів. Усі аналізи, передбачені договором з НСЗУ, безкоштовні. Це базовий пакет аналізів та досліджень: загальні аналізи крові, сечі, холестерин, глюкоза крові, вимірювання тиску, ваги, зросту, електрокардіограма, швидкі тести на тропоніни для діагностики захворювань серця, вагітність, вірусні гепатити та ВІЛ.

Завідувач відділення первинної медичної допомоги центру «Твій сімейний лікар» Анна Каплієва пояснила важливість такого закладу у Шостці:

– Це зовсім інший рівень надання медичної допомоги. Таких закладів у північному регіоні Сумщини ще немає. Це комфортабельний центр з новітнім обладнанням, чудово підготованими досвідченими лікарями. Важливо, що ми доступні і для обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями. У нас повністю дотримані всі норми інклюзивності.

За потреби направлення до вузькопрофільних спеціалістів вторинної чи третинної ланки – кардіолога, отоларинголога, хірурга та інших, лікарі центру, як і у комунальних поліклініках, оформлять електронне направлення. За ним можна звернутися до необхідного фахівця в будь-який заклад.

Фахівці центру також будуть вести неускладнені вагітності, забезпечать контроль та профілактику захворювань.

Тут без проблем оформлять медичну документацію – довідки, лікарняний. А також рецепти за програмою «Доступні ліки» для отримання безоплатних препаратів та ліків в аптеках за незначну доплату для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом, бронхіальною астмою та іншими хронічними захворюваннями.

Як і у державних поліклініках, у приватному медичному центрі можна вакцинуватися, у тому числі і дітям усіма необхідними вакцинами за чинним календарем профілактичних  щеплень.

У центрі передбачено зручний запис на прийом. Це можна зробити звернувшись особисто, чи за телефоном реєстратури: 098 320 53 20. Також можливий запис через мобільний додаток Medcard24. А вже незабаром – і на офіційному сайті закладу.

Медичний центр має і офіційні сторінки в соціальних мережах, де додатково можна дізнаватися про актуальні новини закладу, задавати запитання, залишати відгуки та пропозиції. Підписуйтеся на медичний центр «Твій сімейний лікар» у Фейсбуці та Інстаграмі.

 Медичний центр працюватиме 6 днів на тиждень (неділя – вихідний). У будні з 8:00 до 18:00, в суботу – з 8:00 до 14:00.

У майбутньому медичний центр «Твій сімейний лікар» планує розвиватися. За потреби, збільшать штат лікарів, поповнюватимуть обладнання.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору