У Шостці сприяють трудовому та побутовому влаштуванні засуджених, що готуються до звільнення з місць позбавлення волі

Робота 15:30, 18.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Днями у Шосткинській міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбулось засідання за участю Шосткинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.
 Обговорили питання сприяння в трудовому та побутовому влаштуванні осіб, які готуються до звільнення з місць обмеження волі чи позбавлення волі, за обраним ними місцем проживання під час воєнного стану. Сторони детально вивчили «Порядок взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у вигляді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк». Нормативний документ було затверджено спільним наказом Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018 №947/5/467/609/208. Під час засідання визначили механізм реалізації Порядку.
 Заступник директора Шосткинської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Микола Чернов повідомив, в м. Шостка та Шосткинському районі чимало підприємств, що надають допомогу в працевлаштуванні особам, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі та звертаються за допомогою в працевлаштуванні до Шосткинського центру зайнятості. Серед таких, наприклад, ТОВ «Технологія», ТОВ «Стандарт 2002» та ТОВ «Фармхім».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору