Сервис Центр

У Шостці працівники “Водоканалу” терміново спеціальним приладом відшукують люки, які заасфальтували будівельники під час ремонту доріг

Дороги, ЖКГ 11:08, 26.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

 За даними КП ПУВКХ “Водоканал”, під час ремонту доріг будівельники повинні були піднімати горловини люків до проєктної відмітки нового асфальтного покриття. Це має входити в проєктні роботи і в кошторис виконання робіт. Але чомусь підрядники це не взяли до уваги і проклали асфальтне покриття поверх люків.
–  Замість усунення поривів на водопровідних мережах або проведення ремонтних робіт на каналізаційних мережах працівники «Водоканалу» вимушені згаяти час на пошук оглядових люків, закатаних під товстим шаром асфальту на дорогах Шостки, – повідомляє КП ВУВКГ «Водоканал» на своїй сторінці у Фейсбук.
 Якщо не знайти оглядовий люк, може виникнути надзвичайна ситуація – тривала відсутність водопостачання або затоплення підвальних приміщень каналізаційними стоками.
 Для відновлення доступу до оглядових колодязів працівники КП ВУВКГ «Водоканал» вимушені розбивати асфальт на глибину 20-30 сантиметрів, відшукувати  люки, кришки яких вже не придатні до використання, та встановлювати нові дорожні кришки люків за кошти підприємства.
 На сьогодні вже замінені оглядові люки на дорогах між будинками №№ 25 та 22 по вулиці Прорізній та біля будинків №№ 24, 22, 12-А, 24 по вул. Робочій. Але це лиш невелика частина необхідних для виконання робіт, що не врятує ситуацію, впевнені у “Водоканалі”. У місті закатано в асфальт ще, орієнтовно, від 30 до 50 колодязів, для пошуку та заміни яких потрібні час та чималі кошти.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору