У Шостці пошкоджено школу, фаховий коледж і дитячий садок: у місті триває робота штабу з ліквідації наслідків
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомив міський голова Микола Нога, окрім знищеної будівлі вокзалу та інфраструктури залізничної станції, пошкодження також зазнали школа, фаховий коледж і дитячий садочок.
Жертв серед працівників і пасажирів немає: під час атаки люди перебували в укриттях. Місто працює над ліквідацією наслідків ворожого обстрілу, – йдеться у повідомленні очільника громади.
Триває робота і штабу з ліквідації наслідків ворожого обстрілу по вул. Привокзальна, ЗДО (дитсадок) № 9 “Десняночка”.
Для подання заяви при собі необхідно мати:
• Паспорт і ІПН власника;
• Документ про право власності на житловий будинок, квартиру тощо.
• Технічний паспорт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: