У Шостці планують продовжити дію програми з безкоштовної стерилізації безпритульних тварин + Відео
Місто 15:24, 25.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ситуація з безпритульними собаками у місті загострилася. Про це повідомив очільник громади Микола Нога.
«Сконцентруйте свою увагу на це питання», – звернувся він до начальника управління житлово-комунального господарства Геннадія Мелашенка. Місцева влада продовжить програму з безкоштовної стерилізації безпритульних тварин.
«Включиться у цю роботу», – сказав, звертаючись до керівника УЖКГ Микола Нога.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: