Дерматолог
Авто Світ

У Шостці планують продовжити дію програми з безкоштовної стерилізації безпритульних тварин + Відео

Місто 15:24, 25.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ситуація з безпритульними собаками у місті загострилася. Про це повідомив очільник громади Микола Нога.

«Сконцентруйте свою увагу на це питання», – звернувся він до начальника управління житлово-комунального господарства Геннадія Мелашенка. Місцева влада продовжить програму з безкоштовної стерилізації безпритульних тварин.

«Включиться у цю роботу», – сказав, звертаючись до керівника УЖКГ Микола Нога.

 

 

 

Фото ілюстративне

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору