У Шостці нацгвардієць допоміг затримати чоловіка, який розбивав металеву огорожу міського парку
Поділитися в
Копіювати посилання
Шосткинське районне управління поліції інформує, що подія сталася 16 вересня по вулиці Горького в Шостці. Повертаючись додому з роботи зі своїм чотирилапим колегою Геннадій побачив невідомих, які за допомогою молотка розбивали чавунну секцію огорожі парку. Підійшовши ближче, нацгвардієць поцікавився їх особами та для чого вони це роблять. У відповідь почув, що вони комунальники і роблять демонтаж. Не повіривши їх словам, військовослужбовець затримав одного з чоловіків до приїзду поліції, іншому, нажаль, вдалося втекти.
«Ми повинні пишатися такими людьми, – говорить Віктор Рябченко, заступник начальника Шосткинського районного управління поліції, – адже завдяки його небайдужості та уважності вдалося встановити особу правопорушника, який пошкодив майно громади».



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: