Дерматолог
Авто Світ

У Шостці лікарі амбулаторії №1 прийматимуть пацієнтів в іншому медзакладі + Відео

Медицина 19:29, 21.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Внаслідок обстрілу міста постраждало приміщення амбулаторії № 1.

Як повідомив під час апаратної наради в. о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур, прийом пацієнтів лікарями цієї амбулаторії буде проводитись в приміщенні амбулаторії №5 (дитяча поліклініка).

«Поки що прийоми будемо проводити там, надавати всю допомогу. Лікарі працюють згідно графіку», – проінформував він.

Також на апаратній нараді Олександр Мазур зазначив: поки ситуація з захворюваністю на ГРВІ більш-менш стабільна. За останній тиждень до медзакладу звернулось 110 осіб, на позаминулому – 100.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору