У Шостці лікарі амбулаторії №1 прийматимуть пацієнтів в іншому медзакладі + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Внаслідок обстрілу міста постраждало приміщення амбулаторії № 1.
Як повідомив під час апаратної наради в. о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур, прийом пацієнтів лікарями цієї амбулаторії буде проводитись в приміщенні амбулаторії №5 (дитяча поліклініка).
«Поки що прийоми будемо проводити там, надавати всю допомогу. Лікарі працюють згідно графіку», – проінформував він.
Також на апаратній нараді Олександр Мазур зазначив: поки ситуація з захворюваністю на ГРВІ більш-менш стабільна. За останній тиждень до медзакладу звернулось 110 осіб, на позаминулому – 100.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: