У Шостці демонтують головну новорічну ялинку
Фотофакт 10:43, 20.01.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 19 січня, на Водохрещу, завершився цикл Новорічних свят. Біля головної ялинки міста у Шостці відбулися завершальні святкування.
Шосткинська ялинка, хоч і одна з найвищих в області, витримала недавні буреломи та морози.
А вже сьогодні комунальники приступили до демонтажу новорічного дерева та фотозон. Про це інформує Управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: