У Шостці частину автобусної зупинки, в яку в’їхало авто, демонтували
Місто 17:06, 22.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нещодавно в результаті ДТП постраждала автобусна зупинка.
Нагадаємо, як інформувала поліція, 19 червня, 45-річний водій автомобіля Opel Omega під час руху проявив неуважність, не стежив за дорожньою обстановкою та допустив наїзд на зупинку громадського транспорту.
Міський голова Микола Нога повідомив про те, що частину постраждалої автобусної зупинки демонтували.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: